MASZ GŁOS 2019 / 2020

Poznań – 28.09.2019 . Sobota ..dzień wolny …a my w akcji dosłownie i w przenośni – ?Kolejna ekipa , tym razem miedzy pokoleniowa zgłosiła się / wzięła udział w spotkaniu wojewódzkim akcji MASZ GŁOS.
Jako stowarzyszenie wchodzimy do akcji po raz 3. Warto uczestniczyć, bo dla nas organizowane są spotkania ogólnopolskie i regionalne, trenerzy z różnych obszarów działania, biblioteczka społecznika, webinaria , spotkania z pozytywnymi i zaangażowanymi ludźmi, banki pomysłów i możliwość wspólnych działań.
My już to sprawdziliśmy na sobie, stosujemy na co dzień. Was również zachęcamy do udziału : młodzież, seniorzy, rady sołeckie, osiedlowe. Sprawy obywatelskie, smog, hałas, zwierzęta…katalog tematów obszerny jak nasza przestrzeń publiczna.
Zamiast samemu zmagać się z trudnościami, polecamy łączenie sił oraz wsparcie koordynatorów.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Na udział zdecydowała się międzypokoleniowa grupa nieformalna . „GROMADA” – młodzież , seniorzy oraz aktywni zawodowo dorośli.
Spotkanie w siedzibie Centrum Bukowska – tu 4 lata temu rozpoczęła się moja społeczna przygoda , tutaj poznałam Iwonę Janicką , naszą koordynatorkę regionalną.
Jaki pomysł ma GROMADA …już wkrótce się dowiecie ?

Po raz trzeci na ogólnopolskim zjeździe uczestnków akcji Masz Głos. Po raz kolejny prawie 100 społeczników z całej Polski wzięło udział w bogatym, ciekawym i społecznie potrzebnych spotkaniach i warsztatach .

Wcześniej , we wrześniu grupa GROMADA wzięła udział w spotkaniu wojewódzkim w Poznaniu.