Aktywne wejście w rok 2021

Styczeń to także czas gdy otrzymujemy od naszych pracodawców PIT-y. Wg obowiązujących przepisów możecie Państwo odliczyć I przekazać swój % podatku na wskazany cel. Wszyscy wiedzą o możliwości przekazania 1% na OPP / Organizacje Pożytku Publicznego /. Wspaniale – przekazujcie, bo potrzebujących jest sporo. Czy wiecie że macie mozliwość przekazania kolejnych % z tego samego podatku ?
Osoby fizyczne mają do dyspozycji 10%, podmioty prawne – 6%. Zatem po odpisaniu 1% na OPP możecie przekaczać dodatkowe 9% lub 5% na inne organizacje. Prosimy o wsparcie naszego Stowarzyszenia.

Zerknijcie, zobaczycie że sporo się dzieje w naszej społeczności. Mamy nadzieję, iż uznacie że warto nas wspierać. Pomoc w tych pandemicznych czasach jest szczególnie potrzebna. Możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych nadal są, ale realne możliwości ich realizacji niestety maleją / mozliwość organizowania wydarzeń plenerowych, grupowych /. Pozyskanie dodatkowych środków własnych pozwoli nam na organizację wydarzen / zgodnie z obowiązującymi rygorami / bez konieczności wykazania wymaganej liczy osób.

Dołączyliśmy ulotkę informacyjno-promocyjną o naszym Stowarzyszeniu / naszych działaniach I naszych planach. Można je wesprzeć w róznoraki sposób. Zapraszamy na https://www.facebook.com/Razem.Dla.Konarzewa
https://www.facebook.com/SolectwoKonarzew/
https://solectwo-konarzew.pl, tam zobaczycie Państwo się działo, co może się zadziać w przyszłości. Łaczymy siły, łaczymy możliwości – realizując nasze motto RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Za każdą darowiznę na naszą rzecz serdecznie dziękujemy – 🙂

burst